Ben Aldırma Fiyatları

Pek çok yerde çeşitlilik göstermektedir. Bunun en temel sebebi ise benlerin ebat olarak büyüklükleridir. Ben aldırma fiyatları benlerin cildin üzerinde kapladığı alana göre değişiklik göstermektedir. Bunun dışında ben aldırma fiyatlarına etki etmekte olan ikinci önemli şey ise; bu işlemi nerede yaptırdığınızdır. Genel olarak ben aldırma fiyatları işlemin yapıldığı şehre ve semte göre ciddi anlamda değişiklikler gösterebilirler. Üstelik ben aldırma başta olmak üzere, et beni, leke tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, çeşitli cilt lekeleri gibi hastalıkların tamamına yakınının tedavisi özel teşebbüs olarak kurulan tedavi merkezleri, klinik vb. yerler tarafından sağlanmaktadır.

Dolayısıyla bu tür yerlerden hizmet almak biraz maliyeti yüksek olabilmektedir. Ancak devlet bünyesinde hizmet vermekte olan kurumlarda ne yazık ki bu türden tedavi hizmetleri verilmemektedir. Mecburen özel kurumlardan destek alınmalıdır.

Ben Aldırma Fiyatlarına Etki Eden Unsurlar

Bu hususta gerçekleştirilen tedaviler genellikle lüks hizmet sınıfına girmektedir.  Sağlıktan ziyade estetik açıdan yaşanmakta olan hassasiyetler insanları bu hizmeti almaya yöneltmektedir. Mediport Nişantaşı kliniğimizde verilmekte olan ben aldırma tedavi hizmetinin fiyatı şu şekilde hesaplanmaktadır:

Elektrokoter, lazer ve radyo frekans yöntemleriyle gerçekleştirilen ben aldırma işleminde bu 3 farklı yöntemden birini seçmeniz gerekmektedir. Fiyatlara;

  • Cilt üzerinden alınması istenen benin adedi,
  • Benin durumu ve
  • Benin büyüklüğü etki etmektedir.

Ben aldırma fiyatları ile ilgili net bir rakam verebilmemiz için sizi muayene etmemiz şarttır. Eğer muayene olmak için vaktiniz yok ise GSM numaramızın Whatsapp servisi üzerinden resminizi gönderebilir ön bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda 3 madde halinde vermiş olduğumuz ben aldırma fiyatlarına etki eden unsurlardan biri olan Benin durumu da bir diğer önemli unsurdur. Çünkü benler eğer 1 cm’den daha büyük ise ve özellikle zor alınacak noktalarda ise fiyatlar doktor kontrolü sonrasında hastalara belirtilir.

Her iki Mediport Nişantaşı kliniğimizde de ücretsiz muayene olarak benlerinizi aldırmak için fiyat alabilmeniz mümkündür.

Randevu ve İletişim

İstanbul Mediport Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

 

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

İstanbul Bakırköy

Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL

Op.Dr. Mustafa Bolat

Op.Dr. Sinem Yiğit Uğur

Op.Dr. Salih Cenap Çevli

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

 

İzmir

Op.Dr. Altan Karan
Op.Dr. Rıza Aktaş
Adres: Atatürk Caddesi No:384/10 Alsancak İzmir
Tel: 0232 421 11 11
Tel2: 0232 229 00 25
GSM & WhatsApp: 0533 963 54 45

 

Randevu Formu için Tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir