Mediport Nişantaşı

Ben Aldırma Fiyatları

Ücretsiz Muayene Formu

Pek çok yerde çeşitlilik göstermektedir. Bunun en temel sebebi ise benlerin ebat olarak büyüklükleridir. Ben aldırma fiyatları benlerin cildin üzerinde kapladığı alana göre değişiklik göstermektedir. Bunun dışında ben aldırma fiyatlarına etki etmekte olan ikinci önemli şey ise; bu işlemi nerede yaptırdığınızdır. Genel olarak ben aldırma fiyatları işlemin yapıldığı şehre ve semte göre ciddi anlamda değişiklikler gösterebilirler. Üstelik ben aldırma başta olmak üzere, et beni, leke tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, çeşitli cilt lekeleri gibi hastalıkların tamamına yakınının tedavisi özel teşebbüs olarak kurulan tedavi merkezleri, klinik vb. yerler tarafından sağlanmaktadır.

Dolayısıyla bu tür yerlerden hizmet almak biraz maliyeti yüksek olabilmektedir. Ancak devlet bünyesinde hizmet vermekte olan kurumlarda ne yazık ki bu türden tedavi hizmetleri verilmemektedir. Mecburen özel kurumlardan destek alınmalıdır.

Ben Aldırma Fiyatlarına Etki Eden Unsurlar

Bu hususta gerçekleştirilen tedaviler genellikle lüks hizmet sınıfına girmektedir.  Sağlıktan ziyade estetik açıdan yaşanmakta olan hassasiyetler insanları bu hizmeti almaya yöneltmektedir. Mediport Nişantaşı kliniğimizde verilmekte olan ben aldırma tedavi hizmetinin fiyatı şu şekilde hesaplanmaktadır:

Elektrokoter, lazer ve radyo frekans yöntemleriyle gerçekleştirilen ben aldırma işleminde bu 3 farklı yöntemden birini seçmeniz gerekmektedir. Fiyatlara;

  • Cilt üzerinden alınması istenen benin adedi,
  • Benin durumu ve
  • Benin büyüklüğü etki etmektedir.

Ben aldırma fiyatları ile ilgili net bir rakam verebilmemiz için sizi muayene etmemiz şarttır. Eğer muayene olmak için vaktiniz yok ise GSM numaramızın Whatsapp servisi üzerinden resminizi gönderebilir ön bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda 3 madde halinde vermiş olduğumuz ben aldırma fiyatlarına etki eden unsurlardan biri olan Benin durumu da bir diğer önemli unsurdur. Çünkü benler eğer 1 cm’den daha büyük ise ve özellikle zor alınacak noktalarda ise fiyatlar doktor kontrolü sonrasında hastalara belirtilir. Her iki Mediport Nişantaşı kliniğimizde de ücretsiz muayene olarak benlerinizi aldırmak için fiyat alabilmeniz mümkündür.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Yorum ekle

Hızlı İletişim

whatsapp

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz muayene fırsatından hemen Yararlanın.

ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Sağlığınız Bize Emanet